Yılın İş Kadını Ödülleri Sahiplerini Buldu | EpmaWorld

The Blog

Yılın-İş-Kadını-Ödülleri-Sahiplerini-Buldu-1024×1024

Yılın İş Kadını Ödülleri Sahiplerini Buldu

İş dünyasında bulunan başarılı iş kadınlarını ve yöneticilerini ödüllendirmek ve kadınların iş süreçlerinde ve kararlarında yarattığı etki, katma değer ve önemini vurgulamak için tasarlanmış olan Yılın İş Kadınları 2020 Ödüllerinin kazanları belli oldu.

8 ana kategoride verilen ödüllerde Hayat Boyu Başarı Ödülü, Yılın Fark Yaratan İş Kadını, Yılın Kadın Girişimcisi, Yılın Kadın CEO’su, Yılın İş Kadını, Yılın Sosyal Medya Kadın Fenomeni ödülleri için halk oylamasına gidilmiş, ayrıca düzenleyen kurum tarafından Dişital Medya Özel Ödülü ve Yılın Kadın Projesi için de ödül verilmiştir.

Yılın İş Kadını Ödülünü Güvensan Bina Bakım Hizmetleri’nden Müntehna Adalı, Yılın Fark Yaratan İş Kadını Ödülünü Jonhson Controls’ten Menekşe Ahbab, Yılın Kadın Girişimcisi ödülünü Pariyer’den Meryem Bozkurt Sıtkı, Yılın Kadın CEO’su ödülünü Note Cosmetics’ten Beril Koparal, Yılın Sosyal Medya Kadın Fenomeni ödülünü Eylül Online’dan Eylül Öztürk, Yılın Sosyal Medya markası ödülünü Kraft almıştır.

Yukarıdaki kategorilerdeki ödülleri için halk oylamasına gidilmiş, ayrıca düzenleyen kurum tarafından Dişital Medya Özel Ödülü ve Yılın Kadın Projesi için de ödül verilmiştir. Yılın Kadın Girişimi Ödülünü ise Sihirli Boyalar Tuba Alaylı almıştır.

Sektöründe veya yaptığı proje ile alanında girişimci kadın algısını olumlu yönde destekleyen, fark yaratan iş kadınlarının aday gösterildiği Yılın Fark Yaratan İş Kadını kategorisinde “Yılın Fark Yaratan İş Kadını” ödülünü Sn. Menekşe Ahbab aldı. Bu ödülü kazanan Menekşe Ahbab, aynı zamanda dünyaca ünlü Executive PA Ödülleri finalistleri arasındadır.

Tüm dünyayı etkileyen küresel pandemi sebebiyle 17 Mart 2020 tarihinde saat 14:00 – 16:30 arasında Mall of Istanbul Moi sahnede düzenlenecek olan ödül töreni ertelenmiş, ödüller sahiplerine iletişmiştir.

Leave a Comment

Your email address will not be published.