Önce Sağlık – Sürekli Değişim – Daha fazla iletişim | EpmaWorld

The Blog

WhatsApp-Image-2021-02-20-at-16.46.15

Önce Sağlık – Sürekli Değişim – Daha fazla iletişim

Sheraton Grand Ataşehir Genel Müdürü Hande Bahadır Dölek pandemi stratejisini 3 ana başlıkla değerlendirdi.

Marriott International’in bir parçası olan Sheraton Grand İstanbul Ataşehir, yenilikçi çalışmalarına devam ediyor. Sanal etkinlik deneyimini daha iyi şartlarda yaşatma, ekranlara duyguyu daha iyi geçirmek için Dijital Event Studio alanlarını tasarladı. Canlı yayın ve online bağlantı altyapısı hazır olan bu mekanlarda etkinlikleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirmek için her türlü imkan bulunmaktadır.

Etkinliklerde, yaratıcı içerik ve tasarım ekibi ile, iş ortaklarının ihtiyaçları doğrultusunda güncel bilgiler ve teknikler ile geleneksel ve dijital ortamlara yönelik çözümler sunuyor.

Digital Event Studio; lansman, açılış, ödül törenleri, bayi toplantıları, iç iletişim toplantıları, basın toplantıları, konserler, yarışmalar, atölyeler, takım aktiviteleri, turnuvalar ve hibrit etkinlikler gibi bir çok organizasyon için hijyen, güvenlik ve kaliteden ödün vermeyen tüm misafirlerine kapılarını açtı.

Yeniliği takip eden ve hızlıca adapte olan IMA(International Management Asisstants ) ilk Cross Border etkinliği Sheraton Grand Ataşehir’de gerçekleşmiştir.

IMA Türkiye PR Başkanı Özlem Kılıç – Sheraton Grand Ataşehir Genel Müdürü Hande Bahadır Dölek

Hijyen kuralları çerçevesinde dijital ortamda gerçekleşen bu organizasyon, başarı ve yüksek verimlilik ile yüzlerce kişiye ulaşma imkanı tanımıştır. Birlikte üreten, geliştiren Sheraton Ataşehir ekibi ve çözüm ortakları,  IMA ile birlikte iz bırakan bir projeye imza atmıştır.

Leave a Comment

Your email address will not be published.